BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (5)

Od długiego czasu mówi się o otworzeniu filii wydziału komunikacji myśliborskiego starostwa powiatowego. Być może w niedalekiej przyszłości filia powstanie. Mieścić się będzie na drugim piętrze w budynku przychodni lekarskiej, gdzie jakiś czas temu funkcjonowało m.in. laboratorium.

Na pytanie w tej sprawie radnej Bernardy Lewandowskiej, burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński informował. - Zostały uzgodnione ze starostwem oczekiwania, jakie muszą być spełnione, aby filia wydziału komunikacji mogła w tym miejscu powstać. Gmina musi dostosować istniejące tam pomieszczenia. Wykonany kosztorys opiewa na kwotę 160 tys. zł.

REKLAMA

Wystosowano zapytania ofertowe dotyczące wykonania remontu. Po znalezieniu wykonawcy, przystąpimy do remontu. Po jego zakończeniu powiat zainstaluje tam potrzebne urządzenia. Także powiat będzie opłacał zatrudnione w filii osoby. Gmina pokrywać będzie koszty m.in. wody, ogrzewania, ścieków, elektryczności. Do tego dochodzą comiesięczne dodatkowe koszty w wysokości 2,5 tys. zł. - mówił D. Zieliński.

js

 

#13 Guest - Czy aby na pewno był to artykuł czy komentarz pod nim? Czytelnicy często wspominali o takiej lokalizacji w swoich komentarzach, jako najbardziej odpowiednią. Prosimy o podanie linku do artykułu w którym opublikowaliśmy taką informację.

#16 Guest - Komentarz jest opublikowany, a pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Prosimy pamiętać że nie odpowiadamy na anonimowe komentarze i preferujemy kontakt przez FB, WhatsApp, Messenger, mailowy lub telefoniczny. Pozwala to na bezpośredni kontakt z autorem komentarza, dodatkowe pytania i rozwiązanie problemu. Każdy z artykułów ma swój post na fb, tam również można komentować i zadawać pytania. 

Komentarze

+12

Guest

Chyba wszyscy się zgodzą oprócz tej osoby czy też osób odpowiedzialnych za taki wybór ,że miejsce na wydział komunikacyjny jest po prostu nietrafione.Ta sytuacja pokazuje jak "mądrych" to ludzi mamy decydujących o takich sprawach.Jeśli w tak małej lecz ważnej sprawie dla mieszkańców Barlinka podjęto taką a nie inną decyzję to w większej sprawie nie można się spodziewać czegoś lepszego tylko jeszcze gorszego.***
-1

Guest

Dziękuję za nie opublikowanie komentarza z pytaniem, które powinniście zadać włodarza miasta, dlaczego akurat taka lokalizację, widocznie te pytanie jest nie na miejscu, skoro komentarz się nie pojawił. Pozdrawiam redakcję.

---------------------------------------------------
Komentarz jest opublikowany, a pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Prosimy pamiętać że nie odpowiadamy na anonimowe komentarze i preferujemy kontakt przez FB, WhatsApp, Messenger, mailowy lub telefoniczny. Pozwala to na bezpośredni kontakt z autorem komentarza, dodatkowe pytania i rozwiązanie problemu. Każdy z artykułów ma swój post na fb, tam również można komentować i zadawać pytania.
-2

Guest

Niech się b24 zastanowi co pisze najpierw pisaliście że filia będzie w Wordzie a teraz nagle w przychodni ale jak się nie ma o czym pisać to się klepie byle co .

-----------------------------------------
Czy aby na pewno był to artykuł czy komentarz pod nim? Czytelnicy często wspominali o takiej lokalizacji w swoich komentarzach, jako najbardziej odpowiednią. Prosimy o podanie linku do artykułu w którym opublikowaliśmy taką informację.
+5

Guest

A czemu takie miejsce? Co ma wydział komunikacji wspólnego ze szpitalem?? Nie dość że nie ma gdzie tam zaparkować to jeszcze kabinuja z wydzialem komunikacji. Ekonomi stoi tyle tam pomieszczeń wolnych i miało to by sens mieć obok wordu odrazu wydział komunikacji. Tragedia jakaś
+15

Guest

Cytuję Guest:
Ktoś sobie wymyślił lokalizację na 2 piętrze. Gratulacje. Urząd przyjazny obywatelowi. Niepełnosprawni będą biegać po schodach. Trzeba być naprawdę asem, żeby coś takiego wymyślić.

Tam przecież jest winda sfinansowana z budżetu obywatelskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że lokalizacja beznadziejna, nieprzemyślana itp. itd.
-4

Guest

Ktoś napisał że niepełnosprawni będą biegać po schodach tak chyba z przekąsem,ale pomysł wcale nie jest taki zły,chodzi o to żeby ta grupa społeczna zanim dostanie się na samą górę miała po drodze zapewnioną rehabilitacje pokonując te schody,i tak z parteru na drugie piętro można coś na tym zaoszczędzić a przy okazji będą dwa grzybki w jednym barszczu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.