BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)

Szczęśliwie, na szczęście, zakończyła się akcja strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, którzy 25 marca tuż po godz. 19.00, zostali wezwani do mieszkania przy ul. Chmielnej. Ze wstępnych informacji wynikało, że w mieszkaniu, pomimo nawoływań sąsiadów, nikt nie otwiera drzwi.

Dodatkowo z pomieszczeń wydobywał się silny zapach spalenizny. Strażacy po przybyciu na miejsce, natychmiast przystąpili do działań. Oni również próbowali pukać do drzwi, jednak z drugiej strony nie było odzewu. Do mieszkania weszli więc siłowo.

REKLAMA

Okazało się, że na gazie palił się już garnek, w którym uprzednio lokator wstawił obiad. Lokator, spał w pokoju nieco oddalonym od kuchni i nie uległ zaczadzeniu. Nie słyszał ani pukania do drzwi ani nawoływań do ich otwarcia. Tylko dzięki czujności sąsiadów nie doszło do tragedii. Mężczyzna został przebadany w karetce i na szczęście nic mu się nie stało. Po badaniach udał się do swojego mieszkania. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

monikary

Foto: OSP Barlinek

Komentarze

+12

Guest

Cytuję Guest:
Nie dość ze się nie wyspał,nie pojadl to jeszcze drzwi trzeba wymieniać ...


Spokojnie Andrzeju wyklepie się .... ;D

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.