Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
1.8 1 1 1 1 1 Ocena 1.80 (5)

30 marca na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 2 w Barlinku odbył się mecz A klasy, w którym zmierzyły się zespoły CRS Pogoń Barlinek kontra Zieloni Zielin. Od pierwszych minut spotkania drużyną przeważającą na boisku była drużyna Pogoni Barlinek.

Niestety ostatnimi czasy naszym zawodnikom brakuje szczęścia. Już w pierwszych minutach z powodu kontuzji boisko opuścił napastnik Kamil Błaż. W całym spotkaniu Pogoń potrafiła wypracować kilka akcji podbramkowych, niestety – niewykorzystanych.

REKLAMA

Po 19 kolejce CRS Pogoń Barlinek zajmuje 10 miejsce w tabeli. W kolejnym spotkaniu Pogoń zagra na boisku w Karsku z lokalną drużyną Piast Karsko, 7 kwietnia (niedziela) godz. 15:00. Podnosimy głowy po nieudanym spotkaniu i trzymamy kciuki za Pogoń!

Mati

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież