Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Wypadek w Jedlicach
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w Jedlicach, w gminie Lipiany. Z ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarowym mercedesem, jadąc drogą pomiędzy Lipianami a Barlinkiem w miejscowości Jedlice śmiertelnie potrącił pieszego.

Kierowca chcąc uniknąć zderzenia, odbił samochodem w lewą stronę, jednak nie udało mu się uniknąć potrącenia. Zjeżdżając na lewą stronę jezdni zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka inną ciężarówką. Potrącony pieszy zmarł. Kierowcy obu samochodów nie odnieśli obrażeń.

REKLAMA
{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/pieszy/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.