sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

2.5 1 1 1 1 1 Ocena 2.50 (6)

13 kwietnia na stadionie miejskim w Barlinku rozegrany został mecz A klasy. W 21 kolejce zmierzyły się ze sobą CRS Pogoń Barlinek i Ina Ińsko. Od początku spotkania na boisku lepiej prezentowała się drużyna gospodarzy co w 21 minucie meczu zaznaczył Adrian Glapiak strzelając bramkę na 1:0.

Niestety drugie 45 minut nie wyglądało już tak dobrze. Po kilku wymuszonych zmianach nasz zespół zaczął popełniać dużo prostych błędów co zemściło się w 72 minucie, kiedy to bramkę wyrównującą zdobył zawodnik Iny – Mateusz Bednarski.

Szans na zmianę końcowego rezultatu było jeszcze wiele, niestety nie udało się ich wykorzystać. Kolejny mecz Pogoni zostanie rozegrany w Suchaniu, gdzie Pogoń zmierzy się z zajmującym pierwsze miejsce w tabeli – Orkanem Suchań. Mecz odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 13:00.

Skład Pogoni Barlinek: Jakub Długaszek, Kamil Dydyna, Grzegorz Stanisz, Mateusz Kubicki (Mateusz Gadzała), Patryk Niedźwiedź (Seweryn Rolnik), Kacper Czarnecki, Oskar Kaczmarek, Kamil Trześniowski, Michał Diaków (Daniel Baranowski), Adrian Dwojewski (Daniel Decewicz), Adrian Glapiak (Marcel Drutowski).