Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Do majowego I Biegu „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, zostało nieco ponad miesiąc. Na listę startową zapisało się już ponad 320 uczestników. Przypominamy więc o kilku ważnych zasadach, dotyczących tej imprezy sportowej. Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, odbędzie się 26 maja (niedziela) o godz. 10.00.  Start i meta, zlokalizowane zostały na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. 

Za udział w biegu, obowiązują opłaty startowe – w przypadku zapisów do dnia 26 kwietnia – 30 zł a od dnia 27 kwietnia – 50 zł. Przypominamy, iż o udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń internetowych, więc każde zgłoszenie na bieg, musi być potwierdzone uiszczeniem opłaty startowej.

REKLAMA

Z uwagi na duże zainteresowanie biegiem, limit zawodników został zwiększony do 350 osób, więc nie warto zwlekać z opłatą. Termin wpłat mija 19 maja! Po tym terminie nie ma możliwości zapisów na zawody.

Każdy z zawodników, na mecie otrzyma pamiątkowy medal a także pakiet startowy, składający się z worka, koszulki i ręcznika.

Przypomnijmy, organizatorami zawodów są Barlinecki Ośrodek Kultury, Gmina Barlinek, Wierzbicki Running Project a także BBL Barlinek. Biegacze do pokonania będą mieli ok. 10 km a trasa będzie wiodła Puszczą Barlinecką wokół jeziora. W biegu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Zawodnicy w wieku 16-18 lat (którzy w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości) zobowiązani są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów. Według regulaminu, w biegu nie mogą brać udziału dzieci poniżej 16 roku życia.

Dla najlepszych, organizatorzy przewidzieli nagrody. W klasyfikacji OPEN nagradzanych będzie pierwszych trzech zawodników i zawodniczek. W klasyfikacji OPEN mężczyzn oraz kobiet dla pierwszej trójki organizator zapewnia nagrody finansowe. W klasyfikacji wiekowej nagrody rzeczowe.

W kategoriach wiekowych nagradzanych będzie trzech pierwszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

KOBIETY: K-16 (16-29 lat), K-30 (30-39 lat), K-40 (40-49 lat), K-50+ (50 lat i starsze)  

MĘŻCZYŹNI: M-16 (16-29 lat), M-30 (30-39 lat), M-40 (40-49 lat), M-50 (50-59 lat), M-60 (60 lat i starsi).

Sponsorzy I Biegu „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim” – B. fT Okna i Drzwi Barlinek, HaCon Sp. z o.o. Barlinek, BMS Kran Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski, Prignitz Meble Pomorskie Sp. z o.o. Lipiany, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, Ubezpieczenia Unilink Barlinek, CUK Ubezpieczenia Barlinek.

monikary

REGULAMIN BIEGU (pdf)

Limit zawodników biorących udział w biegu wynosi 350 osób.

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

barlinek

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Proszę o wyjaśnieni nazwy Mojego Pięknego Miasteczka

Zerknij tutaj: https://barlinek24.pl/aktualnosci/7882-jest-bd-czy-go-nie-ma.html

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież