Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Kilka dni temu, pod jednym z artykułów dotyczących budowy obejścia Barlinka w ciągu DW151, nasz Czytelnik zwrócił uwagę na brak postępu w pracach przy ul. Pełczyckiej. „Od zerwania nawierzchni i ustawienia świateł nic kompletnie tam się nie dzieje, a utrudnienia są ogromne” – czytamy w komentarzu.

Przypomnijmy, że chaos wprowadziła też świąteczna awaria sygnalizacji świetlnej. W tym przypadku to zwykły przypadek, jednak z pytaniem o postępy prac na tym właśnie odcinku, zwróciliśmy się do wykonawcy.

REKLAMA

W tym tygodniu na ulicy Pełczyckiej rozpoczniemy profilowanie podbudowy kruszywowej, które ma na celu przygotowanie odcinka pod układanie podbudowy bitumicznej. Podbudowę bitumiczną zaczniemy układać po weekendzie majowym, a w kolejnych krokach nawierzchnia zostanie uzupełniona o warstwę wiążącą i ścieralną.

Zajrzeliśmy również na miejsce, gdzie budowana jest kładka łącząca ul. Podwale z ul. Kasprowicza. Montowane są już przęsła, których przypomnijmy ma być trzy o środkowym przęśle wiszącym na łukach nośnych.

monikary

 

Foto: Mati

Foto: P.Stanisławski

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Jak zwykle wszystko przeszkadza ,a dla kogo to jest robione jak nie dla nas ???Jak nic nie było robione narzekanie ,jak jest robione też narzekanie ....żalosne


no właśnie w tym tkwi problem, że nic tam od dłuższego czasu nie jest robione
+2

Guest

Nic przeciwko utrudnieniom w czasie prac.Tylko dlaczego to się tak ślimaczy?, pozory pracy cisza przez cały tydzień nie ujrzysz pracownika a jeżeli się pojawi to 2-3 coś podłubią i znikają na tydzień. ***
+17

Guest

Cytuję Guest:
Utrudnienia? Bo 5 minut trzeba postać na światłach? Serio takie to ciężkie?

Dokładnie!
Tak jakby nie wiem jakie tu wielokilometrowe korki sie tworzyły :)
+15

Guest

Jak zwykle wszystko przeszkadza ,a dla kogo to jest robione jak nie dla nas ???Jak nic nie było robione narzekanie ,jak jest robione też narzekanie ....żalosne

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież