Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

4 maja na stadionie w Lipianach rozegrany został mecz A klasy. W 24 kolejce klub z Barlinka zmierzył się ze Stalą Lipiany zajmującą w tym momencie 7 miejsce w tabeli. Mecz nie zaczął się dla naszej drużyny zbyt dobrze.

Już w pierwszych minutach po nieporozumieniu w naszym polu karnym piłkę przejął zawodnik Stali, który pewnie wykorzystał błąd naszej drużyny strzelając pierwszą bramkę w meczu. Sytuacja nie zmieniła się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie Pogoń obudzili głośnym dopingiem kibice z Barlinka. Nasza drużyna uskrzydlona wsparciem kibiców zdołała wyrównać wynik spotkania. Bramkę wyrównującą strzelił Kamil Trześniowski.

REKLAMA

Dalsza część spotkania to zacięta walka obu drużyn. Czasem jednak zbyt ostra, jak w sytuacji w której bramkarz Stali bez pardonu fauluje naszego napastnika przed swoim polem karnym. Sędzia dyktuje rzut wolny, który nie pierwszy raz dla naszego zespołu wykorzystuję Kacper Czarnecki zmieniając wynik meczu na 1:2. Pogoń wraca z Lipian z kompletem punktów. 

Kolejny mecz Pogoni Barlinek odbędzie się 11 maja o godzinie 16:00. Pogoń podejmować będzie na swoim stadionie Energetyk Gryfino. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie!

Skład Pogoni Barlinek: Jakub Długaszek, Grzegorz Stanisz, Tomasz Dorniak (Kacper Kikut), Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski (Patryk Niedźwiedź), Kamil Trześniowski, Mateusz Kubicki (Kacper Pierzchała), Adrian Dwojewski (Adrian Glapiak), Kacper Czarnecki, Kamil Błaż (Marcel Drutowski), Kamil Dydyna.

Mati

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież