BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W minionych latach zespoły piłkarskie z Barlinka i Gryfina grały z powodzeniem w rozgrywkach trzecioligowych, niejednokrotnie odgrywając w nich wiodące role. Dzisiaj oba te miasta mają swoich piłkarskich przedstawicieli w A klasie.

Po zwycięstwie 2-1 na trudnym terenie w Lipianach, na piłkarzy CRS-u czeka mecz na swoim obiekcie. W ramach 25 kolejki o mistrzostwo A klasy szczecińskiej grupa południe, zawodnicy barlineckiego CRS-u postarają się o kolejne trzy oczka, a ich rywalem będzie właśnie drużyna z Gryfina. Podopieczni Michała Diakowa zajmują miejsce dziesiąte z dorobkiem 33 punktów. Rywale z Gryfina są na miejscu siódmym i do tej pory zgromadzili 41 oczek.

REKLAMA

W najbliższą sobotę 11 maja w meczu ligowym na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Barlinek podejmować będzie Energetyka Gryfino. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16.00.
Serdecznie zapraszamy.

jarbed

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.