BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w piątek 10 maja, około godz. 13.00 na drodze prowadzącej z Barlinka do Krzynki.

Na jednym z zakrętów samochód typu bus najprawdopodobniej wjechał na pobocze i dachował. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego.

REKLAMA

Jak nam powiedział rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu młodszy aspirant Tomasz Skórski w wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, kierowca. Po udzieleniu pomocy przez strażaków i ratowników medycznych, trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia Policja. 

js

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Uważam, że znak 70km/h powinien być zamieniony na 50km/h. Z pewnością wypadków byłoby mniej.


Kiedyś stał tam znak z ograniczeniem do 40km/h albo 50km/h (dokładnie nie pamiętam) a wypadki i tak były. Niestety nie chodzi tu o znaki tylko o mentalność ludzi.

Guest

Tak w ogóle po co ta droga ma tyle zakrętów?wszystkie dość kręte. Droga przypomina rajdowy odcinek specjalny. Zaorac ta droge w i jej miejsce wybudowac nowa prosta drogę bez dziwnych zakrętów.
-4

Guest

Mieszkam w Krzynce i zdaję sobie sprawę, że jeżeli zarząd dróg wojewódzkich nie zobaczy zainteresowania mieszkańców, czyli jakaś petycja czy inne skuteczne działanie to nigdy tej drogi nie poprawią, jest nowa radna wybrana to powinna czym prędzej działać w interesie mieszkańców Krzynki o Płonno potrafi się upominać wielokrotnie, bo tam mieszka!!! Czas wziąć się za tą drogę, bo do granicy województwa jest połamana i co jakich czas dochodzi do wypadków a jeździ się jak po kartoflisku!!!
+13

Guest

Jeżdżę tą drogą co jakiś czas i choć drogę znam to nie przekraczam 60km/h. Ludzie mają naturę widząc znak np. 70 jechać conajmniej 10km/h szybciej. Uważam, że znak 70km/h powinien być zamieniony na 50km/h. Z pewnością wypadków byłoby mniej.
+1

Guest

Cytuję Guest:
A wszystko to że nie ma po bokach pasów i asfalt się zlewa z miękkim poboczem

Noca gdy deszcz pada i oslepi nas auto z naprzeciwka to jest jazda na ślepo. Nie wiadomo czy jedziemy drogą czy poboczem.ale to nie tylko na tej drodze tak jest.pasy na krawedzi jezdzni by sprawe zalatwily.
+22

Guest

Gdyby wszyscy tam jeździli 70km/h jak nakazują znaki to pobocza nie mają znaczenia ani pasy na drodze bo po prostu nikt z niej nie wypadnie
+16

Guest

Na zakrętach asfalt jest około 15 centymetrów wyższy niż miękkie pobocze. Wpadasz kołem, instynktownie odbijasz aby powrócić na jezdnię, łapiesz przyczepność drugim kołem i katastrofa gotowa. Jeżdżę tą drogą codziennie od lat i jest coraz gorzej, że o odcinku od Krzynki do Dankowa nie wspomnę. To jest droga dojazdowa do "perły turystycznej" i "europejskiej stolicy"! Świetna wizytówka!
+44

Guest

Nie wiem jak było w tym przypadku , okoliczności każdego wypadku są inne, nie będę oceniał kierującego bo nie wiem co było powodem zdarzenia. Jednak jeżeli każdy z nas na tym odcinku drogi dostosowałby prędkość do warunków panujących na drodze oraz do jej charakterystyki to wielu wypadków można byłoby uniknąć. Oby pokrzywdzeni jak najszybciej doszli do zdrowia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.