BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej, na mecz Koral Mostkowo – Remor Recz. Spotkanie w szczecińskiej B klasie gr. 5, rozegrane zostanie w ramach 21 kolejki, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2 w najbliższą niedzielę 12 maja o godz. 14.00.

Podopieczni Jacka Poleszczuka (Koral Mostkowo), po rozegraniu 20 kolejek, zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Remor Recz, której trenerem jest Maciej Wojnicz, jest na miejscu 8 z 23 punktami na koncie.

REKLAMA

Zapraszamy wszystkich fanów futbolu.

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.