Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Piknik nad Odrą jest jednym z największych wydarzeń turystycznych na Pomorzu Zachodnim. Dwudniowa impreza organizowana jest na Wałach Chrobrego – w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Szczecina, które stanowi wizytówkę miasta.

Tradycyjnie, w drugi weekend maja, w jednym punkcie spotykają się wielbiciele aktywnego wypoczynku, podróży, dobrych smaków i zdrowego trybu życia. To niezwykłe wydarzenie z każdym rokiem gromadzi coraz więcej gości z różnych zakątków Polski i Europy. Szacunkowo imprezę odwiedza ponad 50 tysięcy uczestników i ponad 100 wystawców.

REKLAMA

Główną atrakcją Pikniku są największe na Pomorzu Zachodnim Targi Turystyczne MARKET TOUR, organizowane nieprzerwanie od 1992 roku. W tym roku można było zapoznać się z ofertą m.in. województwa wielkopolskiego, łódzkiego, małopolskiego i oczywiście zachodniopomorskiego, ale także z Brandenburgii i Białorusi. Wielką atrakcją targów jest „Festiwal Smaków – aleja food trucków” oraz stoiska z regionalnymi przysmakami. W tym roku również Barlinek prezentował przez dwa dni swoją ofertę turystyczną.

Na stoisku zapraszała Królowa Puszczy Barlineckiej, Boginka Moriana oraz pracownicy: CIT Barlinek, Muzeum Regionalnego i Urzędu Miejskiego w Barlinku. Smaki Barlinka prezentowała pasieka Państwa Kołosowskich - Miody Puszczy Barlineckiej. Wielkie gratulacje dla Państwa Kołosowskich za otrzymane wyróżnienia w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów” za miód lipowy. Barlineckie stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Teraz czekamy na turystów w Barlinku.

CIT

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież