BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

W najbliższą sobotę piłkarzy Centrum Rozwoju Sportu czeka kolejne spotkanie na własnym obiekcie. W ramach 27 kolejki spotkań o mistrzostwo A klasy szczecińskiej grupa południe podejmować będą zespół Drawy Drawno. Nasi najbliżsi rywale zajmują w lidze szóste miejsce i do tej pory zgromadzili 49 punktów. Nasz zespół jest na miejscu dziesiątym i ma na koncie 36 oczek.

Przed tygodniem zawodnicy CRS-u niestety przegrali w Dolicach z tamtejszą Unią 1-3 i z pewnością zechcą zrehabilitować się przed własną publicznością odnosząc zwycięstwo.

 

REKLAMA

Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego 25 maja o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

jarbed

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.