Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 niedziela 21 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Daniel

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (3)

I Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim” odbył się 26 maja, jednak to nie koniec emocji i zdrowej rywalizacji. Organizatorzy zawodów ogłaszają konkurs dla wszystkich, którzy wzięli udział w biegu. Co należy zrobić?

Wystarczy na profilu „Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim” na portalu społecznościowym facebook, pod postem konkursowym, dodać swoje zdjęcie z biegu. Zdjęcie może być zarówno z trasy, jak i z mety, z tego jak cieszycie się z medalu, zwycięstwa…

REKLAMA

Konkurs trwa do piątku, 31 maja do godziny 19:00.

Wygrywa zdjęcie, które zyska największą popularność, czyli będzie miało najwięcej Państwa polubień.

Osoba ze zwycięskiego zdjęcia otrzyma Voucher na weekendowy pobyt w Bukowa Przystań Barlinek dla dwóch osób!

Zapraszamy do udziału!

BOK

 

barlinek

Komentarze

+7

Guest

Do Guest1 Nie jesteś jedyny ja też nie mam i mi z tym dobrze. Nie rozumiem tego wywnetrzniania i opowiadania o wszystkim z życia w necie. Ktos chce ze mna pogadać to zadzwoni a opinie osób trzecich mam w d.... wole miec kilku zaufanych przyjaciół w realu na których zawsze moge liczyc niż setke znajomych w necie. Strata czasu na takie pierdoły.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież