Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Śmieci leżą wszędzie
- Barlinianie są brudasami - usłyszałem niedawno w barlineckim magistracie. Zdziwiony takim stwierdzeniem, poprosiłem o udowodnienie tej tezy. Okazało się, że nie trzeba było daleko chodzić, żeby się o tym przekonać.

Budynki na terenie starego tartaku zapełnione odpadami. Teren byłej cegielni, to jedno sporej wielkości wysypisko śmieci. Teren w pobliżu dawnej stacji kolejowej, to kolejne wysypisko. Zepsute lodówki, stare kanapy i fotele przy śmietnikach na terenach spółdzielni mieszkaniowych. Worki z odpadami w ulicznych koszach. Las komunalny w pobliżu ulicy Sportowej zasypany różnego rodzaju odpadami.

REKLAMA

Tuż za miastem, na terenie nieczynnego wysypiska śmieci w Rychnowie, ogromne hałdy śmieci. – Wystarczy? – pyta urzędnik. Dla mnie wystarczy. Zastanawiam się tylko, dlaczego tak się dzieje? Przecież w szkołach, w najmłodszych już klasach, uczy się dzieciaki o ekologii i segregacji śmieci. Jednak, gdzieś tkwi błąd. Gdzie? Nad tym powinni zastanowić się niestety dorośli mieszkańcy miasta.

jas

 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/smieci/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.