Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Gonili za lisem
Na terenie stadniny koni w Płonnie spotkali się amatorzy jeździectwa, na imprezie kończącej tegoroczny sezon. Tradycyjnie była to gonitwa za lisem.

Zanim do niej doszło jeźdźcy wzięli udział w konkursie skoków przez przeszkody. Najlepszym okazał się Andrzej Pakosz. Gonitwę za lisem sukcesem zakończył Mirosław Pasternak z Pełczyc.

REKLAMA

Wszyscy uczestnicy zawodów nagrodzeni zostali pucharami i medalami. Organizatorami imprezy byli Andżelika Smolis-Siwek i Roman Siwek, właściciele stadniny koni w Płonnie.

 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/lis/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.