Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (3)

17 czerwca po godz. 13.30 w Parku im. Emanuela Laskera, lądował śmigłowiec z bazy LPR w Gorzowie Wielkopolskim. Został on wezwany przez załogę Pogotowia Ratunkowego, prawdopodobnie do nagłego zachorowania.

Teren, na którym lądował helikopter ratowniczy, został zabezpieczony przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku.

REKLAMA

Dbali oni o to, by postronne osoby nie zbliżały się w szczególności do lądującej i startującej maszyny. Śmigłowiec odleciał bez pacjenta. 

monikary 

 

Komentarze

+11

Guest

Cytuję Guest:
Tak masakra!! W niedzielę przy działkach koło drzewnych w godzinach wieczornych jechał rowerzysta w pozycji stojącej machając na lewo i prawo rowerem prawie na środku drogi a za nim karetka na sygnale on wcale nie reagował aż nie krzyknąłem do niego (***) dla mnie każda karetka czy straż powinna mieć kamery z przodu i z tyłu i podawać na policje idiotów a jeśli człowiek by zmarł pociągnąć do od odpowiedzialności karnej za utrudnianie ratowania życia ludzkiego od 2-5 lat pozbawienia wolności

Masz racje, karać głupców, przez których głupote pomoc moze nie dotrzec na czas. Z tymi kamerami to masz dobry pomysł. Popieram
+21

Guest

Tak masakra!! W niedzielę przy działkach koło drzewnych w godzinach wieczornych jechał rowerzysta w pozycji stojącej machając na lewo i prawo rowerem prawie na środku drogi a za nim karetka na sygnale on wcale nie reagował aż nie krzyknąłem do niego (***) dla mnie każda karetka czy straż powinna mieć kamery z przodu i z tyłu i podawać na policje idiotów a jeśli człowiek by zmarł pociągnąć do od odpowiedzialności karnej za utrudnianie ratowania życia ludzkiego od 2-5 lat pozbawienia wolności
+43

Guest

Dzis idac przez miasto obserowałam, jak zachowuja sie kierowcy gdy jedzie karetka na sygnale. Jestem przerażona! Ludzie zjedzcie na bok i zatrzymajcie sie zróbcie ten ,,korytarz życia,, dla Was to tylko minuta i Was nie zbawi, ale dla osoby, ktora czeka na pomoc to naprawde drogocenne minuty. Pomysl!!! gdyby ktos z mojej rodziny czekał na karetke, też utrudniałbym przejazd, troche empatii ludzie obyscie nigdy nie byli w tej sytuacji.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież