Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
1.8260869565217 1 1 1 1 1 Ocena 1.83 (23)

Mieszkanka Barlinka Józefa Chorążyczewska odznaczona została srebrnym medalem "Za zasługi dla obronności kraju". Medal przyznany został przez Ministra Obrony Narodowej, Mariusza Błaszczaka. Uroczystość odbyła się w barlineckim Urzędzie Miejskim.

Oprócz głównej jej bohaterki wzięli w niej udział burmistrz Dariusz Zieliński, przewodniczący Rady Miejskiej Mariusza Maciejewski, przedstawiciele Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień ze Stargardu i rodzina pani Józefy.

REKLAMA

Odznaczenie "Za zasługi dla obronności kraju" przyznawane jest rodzicom, którzy wychowali dzieci na ofiarnych i wzorowych żołnierzy. Pani Józefa ma trzech synów. Mirosława, Roberta i Andrzeja. Pierwszy z nich jest żołnierzem zawodowym, pozostała dwójka to żołnierze rezerwy. Oprócz medalu pani Józefa otrzymała kwiaty i gratulacje.

js 

Komentarze

-14

Guest

Wszystkie komentarze pokazują ile w ludziach jest jadu, zawiści i nienawiści. Tylko tyle! Ja tej Pani gratuluję. Normalnie z mocy ustawy z 21 kwietnia 1966r. (która istnieje do dziś) został przyznany. A że niektórym ludziom trzeba kupić klej do czterech liter, bo coś ściska to już ich problem i oni mają z sobą problem. Kupcie klej:-)
-31

Guest

Wpisy tragiczne. Dno i 10 m mułu. Drodzy komentatorzy zgłębić proszę wiedzę na jakiej podstawie Pani J dostała odznaczenie co było podstawą do wydania takiej decyzji. Później piszcie swoje komentarze.
***
+38

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jak miło, zupełnie, jak za minionych czasów, powinna jeszcze dostać 500+ za każdego wojaka lub choć krowę jako ekwiwalent za trud wychowania, żenada! W ZSRR i hitlerowskich Niemczech też w ten sposób honorowano kobiety, to schlebianie narodowi i zwyczajna populistyczna polityka, mi osobiście nie podoba się takie podejście do sprawy obronności kraju, bo skoro synowie tej Pani sami wybrali swoją drogę życiową, to nie uważam, że jest tu jej zasługa, kwestia wychowania, to posłannictwo każdego odpowiedzialnego rodzica i śmieszy mnie , a nawet zdumiewa, że tak banalna kwestia musi być odznaczona!


A co Ty zrobiłeś dla Polski, dla siebie, dla swoich dzieci o ile je w ogóle masz? Co ma 500+ wspólnego z tym artykułem baranie? Wychowaj czwórkę dzieci bez 500+ jak ta Pani, którzy wyszli na ludzi i potem chodz dumny a nie nazekasz. Zwykla zaborcza zawisc barlibeckich ludzi, którym wszystko się jak zwykle należy.

Kolejny kulturalny obrońca, co tylko wyzywać potrafi, dlaczego obrażasz mieszkańców Barlinka, to bardzo brzydko!
+35

Guest

Kolejna inteligentna i kulturalna osoba...dlaczego tak chamsko odnosisz się człowieku do osoby, która ma inne zdanie?! Ma prawo mieć takie zdanie i nie musisz od razu tak chamsko odnosić się do adwersarza, dlaczego się cofa w rozwoju...cofamy się jako społeczeństwo do przeszłości!
+39

Guest

Cytuję Guest:
Myślę, że i Ty cofasz się w rozwoju pisząc takie komentarze. Ciężko napisać zwykle gratuluję. Najlepiej od razu hejt. Ale super, że napisałeś "cofamy" czyli piszesz też o sobie. I pewnie w społecznie jesteś na najniższym roszczeniowym szczeblu? Bo potrafisz tylko narzekać.

A, ja zupełnie inaczej odbieram te słowa, w rzeczywistości mamy dokoła serwowane "odgrzewane kotlety", czyli wracamy do tego, co już kiedyś miało miejsce, czyli szkoła podstawowa 8-klasowa, zaraz pewnie odnowimy PGR-Y, to wszystko już było, a grozi nam powtórka z przeszłości, pewnie i pobór powszechny do służby zasadniczej też powróci, mnie już nic nie zdziwi!
-38

Guest

Myślę, że i Ty cofasz się w rozwoju pisząc takie komentarze. Ciężko napisać zwykle gratuluję. Najlepiej od razu hejt. Ale super, że napisałeś "cofamy" czyli piszesz też o sobie. I pewnie w społecznie jesteś na najniższym roszczeniowym szczeblu? Bo potrafisz tylko narzekać.
-30

Guest

Cytuję Guest:
Jak miło, zupełnie, jak za minionych czasów, powinna jeszcze dostać 500+ za każdego wojaka lub choć krowę jako ekwiwalent za trud wychowania, żenada! W ZSRR i hitlerowskich Niemczech też w ten sposób honorowano kobiety, to schlebianie narodowi i zwyczajna populistyczna polityka, mi osobiście nie podoba się takie podejście do sprawy obronności kraju, bo skoro synowie tej Pani sami wybrali swoją drogę życiową, to nie uważam, że jest tu jej zasługa, kwestia wychowania, to posłannictwo każdego odpowiedzialnego rodzica i śmieszy mnie , a nawet zdumiewa, że tak banalna kwestia musi być odznaczona!


A co Ty zrobiłeś dla Polski, dla siebie, dla swoich dzieci o ile je w ogóle masz? Co ma 500+ wspólnego z tym artykułem baranie? Wychowaj czwórkę dzieci bez 500+ jak ta Pani, którzy wyszli na ludzi i potem chodz dumny a nie nazekasz. Zwykla zaborcza zawisc barlibeckich ludzi, którym wszystko się jak zwykle należy.
+26

Guest

Dlaczego odmawiasz tej osobie człowieczeństwa? Ma takie zdanie, całkiem merytorycznie uzasadnione, w bardzo kulturalny sposób, a Ty takim wpisem dajesz tylko świadectwo swojego chamstwa i braku wychowania. To żaden argument, żal, to emocje, a nie racjonalne uzasadnienie swojego zdania! Nie sądzę, że ta osoba przejmie się Twoja opinią, sporo w niej prawdy, a prawda niestety nie dla wszystkich jest przyjemna, pozdrawiam rozgoryczonego ktosia.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież