Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1

Nawet najpiękniejsza przygoda kiedyś się kończy. I tak kończy się droga, którą w ubiegłym roku rozpoczęły wspólnie Katarzyna Grzybowska i Nikola Zych. Dziewczęta w 2018 roku podczas Dni Barlinka, zostały mianowane na Królową Puszczy Barlineckiej i Boginkę Morianę.

21 czerwca w kawiarni artystycznej BOK, odbyło się uroczyste pożegnanie Królowej Katarzyny Grzybowskiej oraz Boginki Nikoli Zych. W spotkaniu wzięli udział m.in. Rodzice, władze miasta, Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz, sponsor Królowej Aneta Długaszek „Fabryka Próżności”, goście z miast partnerskich Schneverdingen oraz Prenzlau.

REKLAMA

Dziewczęta podziękowały za wsparcie m.in. swojej opiekunce Wiesławie Skierskiej, rodzicom, Magdalenie Walaszczyk z UM a Królowa Katarzyna przybliżyła wszystkim jak wyglądał rok Jej panowania. Królowa i Moriana, które żegnały się dziś ze swą funkcją, otrzymały upominki, wśród których znalazła się m.in. biżuteria. 

Tradycyjnie już na ręce Burmistrza Dariusza Zielińskiego, przekazano zdjęcie Królowej wraz z autografem, które zawiśnie w barlineckim Ratuszu. W części artystycznej uroczystości wystąpili Ryszard Bernacki i Ewelina Głogowska a wszyscy mogli się raczyć tradycyjnym, królewskim tortem.

monikary

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież