czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.2222222222222 1 1 1 1 1 Ocena 3.22 (9)

Od 1 lipca bezpieczeństwa kąpiących się na plaży miejskiej strzeże dwóch ratowników. Plaża czynna jest od godz. 10:00 do 18:00. Osoby dorosłe za bilet zapłacą 3 zł. Młodzież 2 zł. Jak już pisaliśmy plaża jest w pełni przygotowana do sezonu letniego.

Naprawiono pomosty, wyremontowano toalety, nawieziono nowy piach. W miarę możliwości usunięto wodorosty rosnące na dnie. Obiekt jest monitorowany.

REKLAMA

W najbliższych dniach pojawi się zarówno przed wejściem, jak i na samej plaży stoisko z napojami i jedzeniem. Do szczęścia potrzebne jest teraz tylko słońce. 

js

 

barlinek

barlinek

Komentarze

-4

Guest

Cytuję Guest:
Za wejście na plaże bilety? :D
W biednym Myśliborzu wejście na plaże za free i do tego czterech ratowników czuwających nad bezpieczeństwem. W "bogatym" Barlinku trzeba płacić. Ciekawe czy zarobi na siebie osoba sprzedająca bilety :-*

Biedny to jesteś, bo żydzisz 2 zł :)
-2

Guest

Ludzie......potraficie tylko narzekać. Cieszcie się że jest plaza. Na pogodę nie mamy wpływu. A jak komuś się nie nie podoba plaża to żaden przymus korzystać. Ludzie cieszcie się życiem zamiast ciagle narzekać!!!!
+9

Guest

Co to za temat na plaży są ratownicy brawo brawo ludzie padajcie na kolana władza jest boska . Przez swoje długie życie nie widziałem takiej manipulacji a naród ciemny co ma się teraz kłaniać. Jak by poprzedni dzierżawca nie otworzył plaży w terminie dostał by wiadro pomyj na głowę , nie mówiąc o braku ratownika , otwarciu bufetu czy innych . Gdzie rowerki albo sprzęt do pływania były deski ostatnio gdzie są . Gdzie torba R1 przy ratownikach nie widzę . Nic tam nie widzę i nie zobaczę bo wolę jechać z dziećmi na Długie mając plaże w swoim mieście
+10

Guest

Za wejście na plaże bilety? :D
W biednym Myśliborzu wejście na plaże za free i do tego czterech ratowników czuwających nad bezpieczeństwem. W "bogatym" Barlinku trzeba płacić. Ciekawe czy zarobi na siebie osoba sprzedająca bilety :-*
+10

Guest

Plaża była czynna od 10-20 siedzieć można było do 22 . Jeżeli to jest kąpielisko to jest źle oznakowane brak czerwonych bojek i innych rzeczy . Łódź stoi przy brodziku i do czego ma służyć. Piach z Krzynki nawieziono ale stary został zaraz się zmiesza a po imprezie znów pełno petow masakra płakać się chce
+22

Guest

"Nawieziono nowy piach"... Przywieziono dwa tiry budowlanego, najtańszego piachu, żeby nie ponosić kosztów. Piach nie płukany - ten pomarańczowy z rdzą! Pięknie będą wyglądały ręczniki czy jasne stroje kąpielowe po takim plażowaniu. Piasek, który był był bardzo dobrej jakości i trzeba było uzupełnić jego stan jednak, żeby sanepid zgodził się na otwarcie plaży jednak PGK poszedł po taniźnie i zamówił najgorszy z możliwych. Brawo Wy!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.