Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Barlinku, zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki opel, 25-letniego obywatela Ukrainy. Okazało się, że kierował w stanie nietrzeźwości. Miał 0,43 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Barlineccy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Teraz zajmie się nim prokurator i sąd.

Funkcjonariusze policji z Barlinka zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu myśliborskiego, który na drodze publicznej kierował rowerem w stanie nietrzeźwości (0,40 mg/l). Jakby tego było mało, zatrzymany kierował rowerem mimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne. Za swój czyn odpowie przed sądem za przestępstwo.

REKLAMA

W Moczydle funkcjonariusze policji, którzy w gminie Barlinek odbywają adaptację zawodową, zatrzymali do kontroli, kierującego samochodem osobowym, 29-letniego mieszkańca powiatu myśliborskiego. W wydychanym powietrzu miał 3,85 prom. alkoholu. Jak się okazało kierował autem, mimo zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi ustanowionym przez Sąd Rejonowy w Choszcznie.

Mieszkanka gminy Barlinek złożyła propozycję przyjęcia korzyści majątkowej, w kwocie 5 tys. zł. policjantom, aby ci odstąpili od czynności służbowych podjętych w związku z prowadzeniem przez nią samochodu w stanie nietrzeźwości. Nadto dopuściła się naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i znieważenia słownego. Teraz sprawą zajmie się prokurator i sąd.

js