pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1

Pomimo deszczowej pogody, mieszkańcy Mostkowa licznie świętowali „Dzień Sąsiada”. Festyn zorganizowany przez Zofię Zmarzlik z Biblioteki Publicznej filia w Mostkowie, odbył się 06 lipca na kortach przy blokach. Zabawa skierowana była do wszystkich, do małych jak i dla tych nieco większych.

Nie zabrakło konkursów plastycznych i sportowych z nagrodami, bigosu, ciasta, kawy, herbaty, malowania twarzy, baniek mydlanych oraz cieszącej się dużym powodzeniem dyskoteki. W części artystycznej wystąpił zespół Sonata a całość poprowadził Wiktor Zmarzlik.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem, organizator Zofia Zmarzlik, serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji „Dnia Sąsiada” następującym osobom i instytucjom - Janina Milkowska, Maria Welbel, Danuta Środa, Elżbieta Olik, Wiktoria Milkowska, Dorota Drutowska, Grzegorz Drutowski, Halina Przedaszek, Krystyna Urbanowska, Katarzyna Pisarewicz, Alicja Wiłkowicz, Bożena Kaczmar, Jadwiga Mazur, Dorota i Justyna Lipiec, Ewa Urbanowska, Krystian Antoniewicz, Iwona Galbarczyk, Anna Sak, Sołtys Mostkowa Roman Wilk, zespół Sonata, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie oraz pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury. 

monikary

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.