Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Pomimo deszczowej pogody, mieszkańcy Mostkowa licznie świętowali „Dzień Sąsiada”. Festyn zorganizowany przez Zofię Zmarzlik z Biblioteki Publicznej filia w Mostkowie, odbył się 06 lipca na kortach przy blokach. Zabawa skierowana była do wszystkich, do małych jak i dla tych nieco większych.

Nie zabrakło konkursów plastycznych i sportowych z nagrodami, bigosu, ciasta, kawy, herbaty, malowania twarzy, baniek mydlanych oraz cieszącej się dużym powodzeniem dyskoteki. W części artystycznej wystąpił zespół Sonata a całość poprowadził Wiktor Zmarzlik.

REKLAMA

Za naszym pośrednictwem, organizator Zofia Zmarzlik, serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji „Dnia Sąsiada” następującym osobom i instytucjom - Janina Milkowska, Maria Welbel, Danuta Środa, Elżbieta Olik, Wiktoria Milkowska, Dorota Drutowska, Grzegorz Drutowski, Halina Przedaszek, Krystyna Urbanowska, Katarzyna Pisarewicz, Alicja Wiłkowicz, Bożena Kaczmar, Jadwiga Mazur, Dorota i Justyna Lipiec, Ewa Urbanowska, Krystian Antoniewicz, Iwona Galbarczyk, Anna Sak, Sołtys Mostkowa Roman Wilk, zespół Sonata, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie oraz pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury. 

monikary

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież