BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (2)

14 lipca, po godz. 2.00, strażacy z OSP Barlinek otrzymali wezwanie do wypadku na drodze Barlinek - Pełczyce. Na słynnym już z takich zdarzeń zakręcie, samochód osobowy prawdopodobnie wpadł w poślizg, wypadł z drogi i dachował.

W pojeździe podróżowały dwie osoby, które opuściły auto o własnych siłach. Jednego z mężczyzn z urazem ręki odwieziono do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z OSP Barlinek, jeden z JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

monikary

Foto: OSP Barlinek

 

barlinek

Komentarze

+2

Guest

A może lepiej zainwestować trochę pieniędzy i jakiś spowalniacz zamontować jak na zachodzie np. Wysepki na środku którą aby objechać należy zwolnić a prędzej oczywiście znaki informacyjne zamontować lub radar postawić w tym miejscu, chyba będzie taniej niż ponosić wszystkie koszty wypadków...
+1

Guest

Zastanówcie się trochę, może prędkość nie była głównym powodem. Za każdym razem jak jest jakiś wypadek to komentujecie i gadacie o prędkości. Co to was w ogóle obchodzi? Każdy najmądrzejszy w necie, dopóki sam nie doświadczy jakiejś kolizji.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.