Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

19 lipca w najbliższy piątek w samo południe, odbędzie się uroczyste otwarcie obejścia Barlinka w ciągu DW 151. Symboliczne przecięcie wstęgi, będzie miało miejsce przy ul. 31-go stycznia. Przypomnijmy, że budowa rozpoczęła się w październiku 2017 roku i pierwotnie, jej zakończenie planowano na wrzesień 2018 r.

Inwestycja jest więc otwierana niemal rok później niż zakładano. Wszystko przez pogodę, błędne projekty i wzrost kosztów. W końcu jednak się udało i już od piątku, pojedziemy nowym obejściem Barlinka. Najważniejsze abyśmy zwracali uwagę na znaki, bowiem w tej kwestii trochę się zmieniło.

REKLAMA

Nowa organizacja ruchu już obowiązuje! Przekonać się o tym mogą m.in. kierowcy jeżdżący w okolicach ul. Pełczyckiej i Dworcowej. Drogowcy odpowiedzialni za te zmiany, pomalowali już nowe znaki poziome, także uważajmy i nie jedźmy na pamięć! 

monikary

 

Foto: Jacek Słomka

Foto: Marek Kupczyński

 

Komentarze

Guest

Tu niedoróbka, tam bubelek. Na rondzie Bonifacego brak kontynuacji chodnika, na Dworcowej wymalowano ciasne wysepki, na Niepodległości obok SDH brak ograniczeń co do ciężaru pojazdów.... Czas czasem leczy rany, ale czy tutaj będzie tak samo?
+4

Guest

Wszystko ładnie wygląda. Ale pytanie ile osób będzie jeździło ulicą Dworcową, a ile Pełczycką? Wydaje mi się że droga z pierwszeństwem powinna przebiegać tam gdzie będzie jechało więcej samochodów. Ślepa uliczka raczej nie będzie aż tak oblegana jak droga wyjazdowa z miasta.
+7

Guest

Ronda na obecnych skrzyżowaniach 1. !Maja-Mickiewicza-Ogrodowa-Dworcowa i 2. 31
Stycznia- Obwodnica- druga część Obwodnicy - Szosa do Lipian są konieczne ze względu na bezpieczeństwo użytkowników dróg
+2

Guest

przeczytaj sobie ten wpis

# Guest 2019-07-18 12:58
Źle rozumiesz, obydwie drogi nie są wojewódzkie :)
napisał, że obie drogi nie są wojewódzkie.
Więc czytaj ze zrozumieniem
+1

Guest

Po uruchomieniu obejścia droga 151 będzie po trasie średnicowej, a droga 156 w miejscu o którym piszemy nie występuje. Za chwile google będzie miało (pewnie przez pewien czas) nieaktualne dane, nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie :)
-1

Guest

Teraz droga wojewodzka bedzie przebiegała srednicowka czy obwodnica /sic!/ Barlinka. Odcinek ul. Pelczyckiej do Netto będzie dtogą gminną.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież