Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Tragiczna seria
Trwa tragiczna seria wypadków zarówno na ulicach miasta jak i na drogach do niego prowadzących. W odstępie kilku dni doszło do potrąceń pieszych przechodzących główną ulicę miasta. Kilka kilometrów od Barlinka, w Jedlicach, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

Jakby tego było mało, dzisiaj (23. października) około godz. 8, tuż za Lipinami na drodze w kierunku Barlinka, doszło do tragedii. Wprost pod samochód ciężarowy wjechał fiat 126p. Jego kierowca zginął na miejscu. Pasażerka z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Ranny został także jeden, z dwóch biorących udział w zdarzeniu, kierowca samochodu ciężarowego.

jas

REKLAMA
 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/wypadek3/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież