niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Dym wydobywający się z okien jednego z mieszkań, zaalarmował lokatorów bloku przy ul. Armii Polskiej. Zdarzenie miało miejsce 25 lipca przed godz. 22.00.

Na podany adres zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden z JRG Myślibórz oraz policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku.

REKLAMA

Na szczęście okazało się, że to nie pożar mieszkania a potrawa zostawiona na kuchence przez niefrasobliwego lokatora. Nikomu też nic się nie stało. Strażacy pootwierali okna w pokoju, kuchni i na klatce schodowej a mieszkańcy bloku mogli spokojnie wrócić do swoich mieszkań.

monikary

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.