sobota 9 grudnia 2023r.   imieniny: Leokadia, Waleria, Wiesław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)

26 lipca strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, zostali zadysponowani do pożaru drewnianej wiaty w Moczkowie. Ogień zauważono tuż przed godz. 20.00. W tym samym czasie, po przeciwnej stronie, paliło się ściernisko. Iskry z płonącej wiaty zostały prawdopodobnie przeniesione tam przez silniejszy wiatr.

Oprócz dwóch zastępów OSP Barlinek na miejscu zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu oraz jeden z OSP Rychnów. Wiata spłonęła doszczętnie. Spaliło się także ok. 5 arów ścierniska. 

REKLAMA

To już czwarty w tym dniu wyjazd barlineckich druhów. Przed południem brali oni udział w zabezpieczaniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego a następnie dwukrotnie byli wzywani do usuwania kokonów szerszeni.

monikary

 

barlinek

barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież