Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Letnie Wieczory Filmowe w tym roku zaskakują co weekend. Każdy piątek i sobota obfitują w atrakcyjne animacje, czego dowodem był m.in. miniony piątek, 02 sierpnia. Specjalnie na zaproszenie organizatorów Letnich Wieczorów Filmowych, do Barlinka przyjechał interaktywny, wypełniony cukierkami Wawel Truck.

Pierwotnie ciężarówka miała zaparkować na terenie Europejskiego Centrum Spotkań, jednak z uwagi na jej gabaryt, konieczne było znalezienie miejsca alternatywnego. Z pomocną ręką wyszli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, którzy nie tylko użyczyli swojego parkingu, ale również sami przygotowali niespodzianki dla dzieci. Po wejściu do Wawel Trucka, każde dziecko mogło spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel.

REKLAMA

Na zakończenie czekała wizyta w strefie Wolności Wyboru, gdzie każdy mógł zabrać ze sobą kartonik cukierków. Wawel Truck miał odjechać z Barlinka o godz. 17.00, jednak chętnych do wejścia do środka dzieci było tak dużo, że udało się zostać nieco dłużej. Organizatorzy dodatkowo wszystkim dzieciom rozdawali bezy oraz pizzę. Za naszym pośrednictwem, Letnie Wieczory Filmowe serdecznie dziękują druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej za gościnę i pomoc w organizacji animacji.

monikary

Foto: Mati

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
I to jest Polska mentalność tłumy bo za darmo.

Mało w życiu widziałeś i przeżyłeś -nie ma kraju na świecie , w którym ludzie reagowali by inaczej -wyglada mi ze w Barlinku dzieci i dorośli zachowali się na poziomie
Brawa dla organizatorów i brawa dla firmy Wawel i smacznego.
+9

Guest

zywy przyklad na to ze ludzia to nigdy nie dogodzisz. Rece opadaja. Najlepiej nic dla ludzi nie robic. Najlepiej puscic mlodziez na delte z zubrami niech lawki wyrywają. Chcialbym zeby Ci narzekacze dowiedzieli sie ile to trzeba pracy wlozyc zeby takie cos dla dzieciakow zorganizowac. Nie poddawac sie !!! Dziekujemy . Imprezki naprade super. Dzieciaki mają swoje swieto dzieki wam. Blysk w oczach mojego dziecka za kierownica radiowozu czy wozu strazackiego itd... bezcenny Dziekuje :)
+14

Guest

A mnie najbardziej "szokuje" że matki i babki które tak dumnie stały bite 2-3 godziny,nie potrafią 10 minut ustać w sklepowej kolejce do klasy i robią lament " Tylko jedna kasa otwarta"
+15

Guest

Mnie również stać żeby dzieciom z którymi byłam kupić cukierki ale przecież to nie o to chodziło. Stałam 3 godziny z dziećmi i nie żałuję, bo dzieci chciały tam być, uczestniczyć w tym wszystkim z innymi dziećmi, wreszcie coś było zorganizowane dla nich. Wychodziły dumne że zdobyły punkty i zadowolone niosły zdobyte trofea. I to się liczy, nie sztuka kupić słodycze i mieć dzieciaki z głowy.
-7

Guest

Kierowca z Wawel do wymiany na gornej skrzyni tylem na prawe lusterko bez swiatel tam mozna bylo wleciec do ECSu ;)
Swietna inicjatywa brawo dla was :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież