BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Szpital Barlinek Sp. z o.o. ma kłopoty finansowe. Dlatego 12 sierpnia na XV sesji nadzwyczajnej barlineckiej Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę o kolejnej już pomocy finansowej, poprzez wniesienie wkładu pieniężnego do spółki na podwyższenie jej kapitału.

Radni zgodzili się wnieść wkład pieniężny w kwocie 672 tys. zł. Dodajmy tylko, że pismo o pomoc finansową wpłynęło od prezesa szpitala, do władz gminy 8 sierpnia br.

REKLAMA

W sesji uczestniczyło 12 radnych. Dyskusji nie było. Wszyscy zagłosowali za udzieleniem pomocy szpitalowi pomocy finansowej. 

js

Uchwała i jej uzasadnienie.

barlinek

 

 

Od redakcji

Na prośbę naszego czytelnika informujemy, że w dniu 1 sierpnia br. został podpisany list intencyjny w przedmiocie współpracy zmierzającej do przejęcia i prowadzenia Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych  i Administracji w Szczecinie. List intencyjny podpisały cztery podmioty; Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie, który reprezentował Dyrektor Paweł Bakun, Powiat Myśliborski reprezentowany przez Starostę Myśliborskiego Andrzeja Potyrę i Wicestarostę Myśliborskiego Alicję Prill, Gminę Dębno, którą reprezentował Burmistrz Dębna Grzegorz Kulbicki oraz Szpital w Dębnie im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty sp. z o.o. reprezentowany przez Krzysztofa Prętnickiego. Strony zadeklarowały współpracę w celu realizacji działań zmierzających do stworzenia jak najlepszych warunków i zapewnienia stabilności udzielania świadczeń zdrowotnych dla pacjentów Szpitala w Dębnie. (powiatmysliborski.pl)

barlinek

Komentarze

+14

Guest

No faktycznie pomogli! Oddali swoje diety?! Nie, to nie radni pomogli tylko mieszkańcy gminy Barlinek, to oni utrzymują to miasto swoją ciężką pracą. Więc proszę przestać pusać głópoty że to radni pomogli.
+7

Guest

Produkt jakim jest żeliwo nie śmierdzi, natomiast produkcja żeliwa jest ogromnie toksyczna dla środowiska gdy nie stosuje się filtrów zatrzymujacych m/n gaz. Wielopierścieniowe Węglowodory Aromatyczne z odlewni żeliwa wleką ze sobą trucizny: benzopireny, cyjanowodory, formaldehydy i inne rakotworcze świnstwa. Niemcy w swoich odlewniach ograniczyli o 90% emisję tych toksyn, może Hacon powinien zasięgnąc wiedzy u swoich niemieckich kolegów.
-4

Guest

Jestem ciekawy skąd ten gaz w HaConie? Z żeliwa? Proponuje rozejrzeć się w około. Jak by to było prawdą co się wygaduje o HaConie to wszyscy pracownicy tej firmy już dawno byli by już po tamtej stronie , oni sobie nadal żyją i są całkiem zdrowi! Dziwne?
+15

Guest

Nie znam obecnego prezesa szpitala. Nic do niego nie mam , ale jestem zbulwersowany tym , że podziały polityczne spowodowały to , że prezes nie jest z Barlinka (był poważny kandydat , który miałby szanse udowodnić , że coś potrafi zrobić dla naszego miasta). Pawlak w "Samych Swoich" mawiał "wróg ale swój ,po co nam szukać obcego wroga , który może być gorszy". Ktoś o tym zapomniał.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.