BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1

12 sierpnia br. publikowaliśmy odpowiedzi na pytania dotyczące barlineckiego szpitala, których udzielił nam jego prezes Marek Stankiewicz. Niżej prezentujemy kolejne dwie odpowiedzi na zadane przez nas pytania.

 

Pana poprzednik miał plany dalszej rozbudowy placówki. Jak Pan to widzi, czy istnieje taka możliwość?

Rzeczywiście, istnieje projekt rozbudowy szpitala. Na razie jednak najważniejsza jest stabilizacja sytuacji bieżącej. Plany dalszego rozwoju będą uzależnione od wysokości kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również potrzeb zdrowotnych naszej lokalnej społeczności.

REKLAMA

Co w chwili obecnej jest najbardziej niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szpitala?

To, co najbardziej potrzebne w tym momencie, to szeroko pojęta stabilizacja. O sytuacji finansowej wspominałem już wcześniej. Jednak to, co w tej chwili najtrudniejsze, to brak lekarzy i pielęgniarek. Prowadzimy na szeroką skalę rekrutację, poszukujemy kadry medycznej, która zechciałaby wzmocnić nasz zespół. Niestety, jest to niezwykle trudne zadanie wobec braku kadry medycznej w całej Polsce. Publikujemy ogłoszenia w prasie medycznej, ale przede wszystkim próbujemy pozyskiwać ludzi do pracy poprzez indywidualne rozmowy i kontakty ze środowiskiem medycznym. Mam nadzieję, że te działania zakrojone na ogromną skalę przyniosą oczekiwany efekt.

js

 

Komentarze

+1

Guest

Niestety jak kazdy kto przyjezdza do szpitala wjezdza od razu na parking pod blokami to mieszkancy Szpitalnej czy Skowackiego parkuje gdzie sie da!Co to za glupie pisanie ze miejsce pod szpitalem nie jest dla mieszkancow!Przyjedz,zobacz co sie tam dzieje i dopiero pisz! Najlepiej bedzie jak mieszkancy osiedla beda dzwonili na policje, mandaty sie posypia i bedzie spokoj.

Guest

parking pod blokiem jest miejscem publicznym. nie jest miejscem prywatnym wykupionym pod konkretnego mieszkańca. Jeżeli jest tylko dla mieszkańców to nie ma problemu aby wybudować szlaban. Niech właściciele miejsc parkingowych postarają się o zakaz stawiania pojazdów nienależących do mieszkańców osiedla - żaden problem.
+27

Guest

PROJEKT ROZBUDOWY SZPITALA powinien ROZPOCZĄĆ się od BUDOWY parkingu przyszpitalnego !!! przeznaczonego jedynie dla pracowników i pacjentów szpitala i przychodni a NIE POBLISKIEGO OSIEDLA.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.