BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

 Granica powiatów myśliborskiego i choszczeńskiego, staje się powoli miejscem, gdzie coraz częściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Chodzi o odcinek drogi Barlinek – Wierzchno. W tym roku doszło tam już do dwóch śmiertelnych wypadków.

27 sierpnia po godz. 11.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pełczycach, po raz kolejny otrzymali wezwanie w to samo miejsce. Na szczęście dziś obyło się bez osób poszkodowanych. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe – dwie Audi i jeden Opel.

 

REKLAMA

Wszystkie jechały od strony Pełczyc. Przyczyną stłuczki było prawdopodobnie niezachowanie bezpiecznego odstępu między pojazdami. Jednak dokładne przyczyny i przebieg badać będą policjanci. Na miejscu kolizji pracowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pełczycach oraz policjanci z Choszczna.

monikary

  

barlinek

 

 

Komentarze

+3

Guest

Na odcinku niebezpiecznym zamontować co kawałek progi zwalniające to reczej każdy zwolni no i znaki informacyjne . W innych krajach zdaje to rezultaty a niby jesteśmy tacy rozwojowi XXI w a chyba w takich i innych sprawach jeszcze "za murzynami" nie potrafimy się uczyć jeszcze od innych. Tak trzymać zanim ktoś na jakiś pomysł wpadnie, później projekty, przetargi itd. itp. znów będzie nie jeden wypadek a populacja maleje :-( . Dalej siedźcie i udawajcie że są inne ważne sprawy, a to ważne rzeczywiście jak zwykle jest pomijane.
+2

Guest

Cytuję Guest:
Ale w czym problem? Przecież nikt nikomu w drugie auto wjeżdżać nie każe.

ale pewnie giną ci, w których piraci wjeżdzają, a piraci wychodzą cało
+14

Guest

To samo jest na ul Sportowej , jest ograniczenie d o30 A motocykliści szaleją A zwłaszcza na halasliwych kresach.A zresztą terroryzuja cały Barlinek A policji brak.Czyżby policja jest bezradna?
+18

Guest

Fotoradar to chwilowe spowolnienie a za nim gaz do dechy. Z własnych obserwacji zauważyłem, że najskuteczniejszy jest odcinkowy pomiar prędkości. Przykład droga w kierunku Świnoujścia. Wiem, że to nie jest możliwe by takie urządzenie było na takiej drodze. Kolejny przykład, to częste kontrole policji, parę razy się pokażą a ludzie w obawie, że tam mogą stać będą zwalniać jak np. w Moczkowie. Tylko co do policji barlineckiej - to gdzie ona jest??!! Gorzowska w kierunku orlenu to chyba jakiś tor wyścigowy, droga przez Jaromierki, Osina od Barlinka - staneli by raz z suszarka i gwarantuje że co trzecie prawko by zatrzymali.
+35

Guest

Znaki tam nic nie zmienią, ludzie są bezmyślni po prostu. Przed tym samym zakrętem byłem wyprzedzany wiele razy, mimo, że podwójna ciągła. Wszyscy Ci "rajdowcy" żyją przeświadczeniem, że te tragedie o których się czyta czy widzi w telewizji to ich nie dotyczy. Cmentarze są wypełnione już takimi ludźmi i najgorsze, że często zabierają tam też niewinnych. To mentalność życia w biegu, kiedy widzę w lusterku gościa, który już cały kipi od tego żeby tylko wyprzedzić, bo musi dojechać te 2 minuty wcześniej.
+30

Guest

A co władza ma do tego ?? To ludzie niech uzyja mozgu w koncu, bo przez takich glupio mądrych moze zginac ktos niewinny. Czy postawia tam zbak zwolnij to i tak beda zasuwac a mądrzejszy zwolni i bez znakow i radarow. Zamiast szanowac zycie to sie spiesza na drugi swiat, narazajac innych uczestnikow ruchu :/
+5

Guest

Zamiast tam postawić urządzenia mierzące prędkość i pokazujące napis "zwolnij" / "dziękuję", to postawiono je na prostej obwodnicy, z bezsensownym ograniczeniem do 70 km/h...

Droga władzo, zróbcie coś, na tym odcinku giną ludzie!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.