Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

30 sierpnia w Mostkowie oficjalnie pożegnano lato. Organizatorem festynu był radny Jacek Poleszczuk, przy współpracy Barlineckiego Ośrodka Kultury. W zabawie wzięły udział dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Nie brakowało licznych atrakcji skierowanych głównie dla najmłodszych.

Było malowanie twarzy, możliwość obejrzenia radiowozu, konkurs rysunkowy „Moje wakacje” czy też kreatywne malowanie na kubkach z firmami Strigo i Pilot. Dzieci mogły skorzystać z gokartów, dmuchanego zamku a dla wszystkich były alkogogle. Tuż obok kortów, na których odbywała się zabawa, paliło się ognisko, na których każdy mógł sobie upiec kiełbaskę. Była kawa, herbata, ciastka, cukierki oraz pizza.

REKLAMA

Festyn z programem profilaktycznym „Rozwój profilaktyki nowotworowej w kierunku wykrywania raka szyjki macicy oraz raka jelita grubego”, odwiedzili również pracownicy szpitala w Barlinku. Na zakończenie spotkania, dorosłych już widzów, zaproszono na seans filmowy na leżakach. Wszystkie atrakcje oraz poczęstunek były darmowe.

Za naszym pośrednictwem, Jacek Poleszczuk – organizator festynu, dziękuje za pomoc w organizacji spotkania – Monice Przybylskiej, Maciejowi Konieczce, Alicji Stadnik, Zofii Zmarzlik, Barlineckiemu Ośrodkowi Kultury, Tomaszowi Gapskiemu, Grecie Prymus, Joannie Suchej, Anecie Morawskiej, Szpitalowi Barlinek oraz Spółdzielni Astra wraz z prezesem Edwardem Bodnarem.

monikary

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież