Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

Park im. Emanuela Laskera, jest znakomitym miejscem pod względem logistycznym dla służb ratunkowych. 04 września po godz.15.00, lądował tam śmigłowiec LPR z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

Oprócz helikoptera na teren wjechała karetka Pogotowia Ratunkowego i wóz straży pożarnej. "Ratownik24" przyleciał po pacjenta z nagłych zachorowaniem.

REKLAMA

Start Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Śmigłowiec odleciał z pacjentem do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

monikary 

 

barlinek

barlinek

Komentarze

+6

Guest

Helikopter ma wylądować najbliżej miejsca zdarzenia, mógłby nawet na klatce schodowej jeżeli miałby taką możliwość ale ludzie macie problem. Jakby przyleciał po kogoś z rodziny to by do pilota pretensje mieli czemu tak daleko od domu. Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie.
+4

TBM58

Jak tak będzie latał jak potępieniec,to się kury przestano nieść a krowy nie bedo mleka dawac.O ociepleniu na budynkach nie wspomnę.
+18

Guest

Oglądałem akcje, pełna profesjonalność, od razu widać jakość i doświadczenie LPR, Wielki szacun dla wszystkich wspierających akcje, straż pożarną, załogę pogotowia, uratowali człowieka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.