Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

Trudne warunki pogodowe, były prawdopodobnie przyczyną dachowania koło Łubianki. 10 września ok. godz. 12.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do zdarzenia, w którym kierująca osobowym Citroenem, niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadziła do kolizji.

Zjechała z drogi, uderzyła w skarpę, po czym auto dachowało. Na szczęście kierującej nic się nie stało i nie została przetransportowana do szpitala.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, Ruch Drogowy z Myśliborza, jeden zastęp OSP Barlinek, dwa zastępy JRG Myślibórz oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczyny kolizji, badać będą policjanci.

monikary

 

 

Komentarze

+32

krytyk

Czasem jak widzę co ludzie robią na trasie Barlinek-Gorzów to odnoszę wrażenie że niektórzy zapominają zabrać z domu mózgu, rozumu i zdrowego rozsądku... dobrze że nic się nie stało i mam nadzieję że to czegoś nauczy.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.