BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Po pokonaniu w drugiej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu szczecińskiego zespołu Dąb Dębno barlinecki CRS awansował  do kolejnego etapu tych rozgrywek. W kolejnej rundzie los skojarzył nasz zespół z Morzyckiem Moryń.

Nasi rywale na co dzień występują w klasie okręgowej i po pięciu kolejkach zajmują miejsce czternaste. Natomiast w poprzedniej rundzie Pucharu Polski pokonali na wyjeździe Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-0. Natomiast piłkarze CRS-u w lidze jeszcze nie przegrali i ostatnio zanotowali dwa efektowne zwycięstwa w lidze. Najpierw u siebie pokonali Iskrę Warszyn 13-1, a w ostatnią niedzielę na wyjeździe pokonali Zorzę Tychowo 3-0.

REKLAMA

Nasz najbliższy rywal, chociaż występuje klasę wyżej, to jak najbardziej wydaje się być w zasięgu naszych zawodników. 

Spotkanie w ramach III rundy Pucharu Polski rozegrane zostanie w najbliższą środę 18.09.2019 r. na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy.

 

jarbed

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.