BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Do groźnie wyglądającej kolizji, doszło 17 września ok. godz. 15.00 na osiedlu Górny Taras. Jadąca od strony ul. Widok kierująca Peugeotem, włączając się do ruchu, uderzyła w bok jadącego od ul. Kombatantów w kierunku ul. Ogrodowej, osobowego Volkswagena.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany i nie była potrzebna pomoc medyczna. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, zarówno kierująca Peugeotem jak i kierowca Volkswagena byli trzeźwi.

REKLAMA

Będący na miejscu zdarzenia policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku, prowadzą w tej sprawie czynności i to oni ustalą sprawcę kolizji.

monikary

Foto: Czytelniczka - dziękujemy

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Gość ma 3 świadków, że babka miała czerwone, znawcy od 7 boleści

cierpliwości od tego są organy żeby wyjaśnić sprawe także piłka w grze sprawa w toku ...w takich sprawach potrzeba zebrać "inne " materiały które potwierdzą wersje zdarzenia lub pokażą kłamstwo któregoś z kierujących ..a kłamstwo może boleć oj może
+2

Guest

Droga którą zrobili i wykorzystali nasyp kolejowy wydaje sie bardzo dobrym pomysłem, i naprawdę to bardzo mi się podoba rozwiązanie. Męczy mnie właśnie to skrzyżowanie mianowicie chodzi o ustąpienia pierwszeństwa przejazdu jak i pod górę tak i w dół, w zimę lód śnieg jak sobie wtedy poradzić? Jak uniknąć kolizji? Jakie byście mieli propozycję by dalej była droga z pierwszeństwem od strony lipian i w dół? Jakie wasze zdania?
+3

Guest

poczekajcie tylko jak przyjdzie zima a wyjazd z Barlinka będzie niemożliwy , dojdzie ryneczek koło Stodolnej , ludzie będą chodzić po pasach w tę i spowrotem, za jakiś czas nowa galeria, też wyjazd będzie trudny, do tego śnieg ! nic tylko pozazdrościć głupot.y tym co to wymyślili, będzie jedna stłuczka za drugą.nie pozdrawiam.
+6

Guest

Wyjeżdżając od strony biedronki, kiedy skręcasz w prawo to masz pierwszeństwo przed samochodem wyjeżdżającym z ulicy 11 Listopada. Natomiast, gdy jadąc od biedronki skręcasz w lewo to pierwszeństwo ma samochód z naprzeciwka. Obowiązuje tak jak zwykle zasada prawej ręki ;)
+4

Guest

Zgadzam się. Zastosowano detekcję pojazdów za pomocą pętli indukcyjnych, które wydaje się jakby nie działały od samego początku. Porażka.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Widzę, że ktoś tu nie zna przepisów prawa o ruchu drogowym . Zawsze obowiązują te same przepisy i to skrzyżowanie jest bardzo proste i nic nie trzeba zmieniać. Proszę się douczyć :lol:

W takim razie proszę odpowiedzieć .Bardzo jestem ciekawy Pan/Pani wykładni:)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.