BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)

Wczoraj, na skrzynkę redakcyjną wpłynął list od naszego Czytelnika, z prośbą o udostępnienie informacji, które pozwolą poszukać świadków zdarzeń, które miały miejsce w nocy z 18/19 września w Mostkowie.

O szczegóły zapytaliśmy oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka. Wspomnianej nocy, nieznani jak do tej pory sprawcy, w kilku miejscach Mostkowa, dokonali uszkodzenia mienia. W kościele parafialnym pw. św. Antoniego z Padwy wybito szybę a w dwóch sklepach uszkodzono szyby wystawowe oraz elementy blacharskie.

REKLAMA

W tych trzech przypadkach nie stwierdzono, by cokolwiek zginęło. Wezwana na miejsce Policja ustala okoliczności zdarzeń a także zbiera materiały dowodowe, które pozwolą na ustalenie sprawców. Prawdopodobnie były to akty wandalizmu.

Jeśli ktoś z Państwa wie coś na temat tych wydarzeń, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer alarmowy lub osobisty w Komisariacie Policji w Barlinku.

monikary

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.