BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
1.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 1.17 (6)

Od pewnego czasu krąży po mieście wieść, że zamknięty zostanie oddział dziecięcy w barlineckim szpitalu. Pytania w tej sprawie docierały też do naszej redakcji. O odpowiedź, czy pogłoski są prawdą poprosiliśmy prezesa lecznicy, Marka Stankiewicza.

Poniżej odpowiedź jaką otrzymaliśmy.

REKLAMA

Wystąpiliśmy do Wojewody o zgodę na zawieszenie działalności oddziału dziecięcego od 1 października na 3 miesiące. Głównym powodem jest fakt, że mimo usilnych starań nie udało się zapewnić pełnej obsady lekarskiej na tym oddziale. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że położnictwo i oddział noworodkowy będą funkcjonować normalnie.
 

js

  

Komentarze

Guest

Dębno pozostawia sporo do życzenia, ale z drugiej strony po co było rozbudowywać szpital jeśli się nie miało pomysłu jak ściągnąć / zatrzymać lekarzy?
Wygląda to teraz jak lotnisko w Radomiu, jest, ale go nie ma...
-1

Guest

Cytuję Guest:
Trzeba było rozdawać sprawiedliwie, zadbać o porządek i jasne zasady w całej branży ochrony zdrowia..
Wybrano populizm - macie różne plusy, więc proszę nie marudzić...

Weź no kolego/żanko wytłumacz dlaczego u nas w kraju 1/3 szpitali jest zadłużonych a 2/3 nie? A przecież z tego głównego garnka dostają część środków resztę płaci samorząd.Zarządzanie się kłania :D
+9

Guest

Może niech w końcu wydadzą oświadczenie dlaczego brakuje tych lekarzy i czyja to jest wina bo ktoś jak widać bardzo umiejętnie się ich pozbył i to osoba która jest pracownikiem szpitala ale odpowiada za personel :lol:)
+9

Guest

Trzeba było rozdawać sprawiedliwie, zadbać o porządek i jasne zasady w całej branży ochrony zdrowia..
Wybrano populizm - macie różne plusy, więc proszę nie marudzić...
+15

Guest

Powoli zaczynamy odczuwać efekt deficytu personelu w różnych zawodach a deficyt kadr medycznych zacznie powoli osiągać apogeum.Te pojedyńcze zawieszenia pracy różnych oddziałów szpitalnych to kamyczki które pociągną lawinę w całej polsce. Jest to efekt wieloletnich błędów systemowych i złej polityki kolejnych ekip rządzących.Jeszcze działające Szpitale i Poradnie to efekt pracy emerytów i osób przed emeryturą - ich czas pracy zawodowej również się kończy. Prezes , Burmistrz , Wojewóda , Centralny Minister nic nie zrobi.
Miło się czyta w programach wyborczych gdzie nie mający pojęcia o problemie populiści deklarują zwiększenie dostępności do różnych świadczeń i dóbr . Pieniądze może i są ale nie ma kto wykonać tej pracy - i o tym nikt nie wspomina. Sytuacja podbramkowa skłąnia do refleksji i każe szukać wszelkich mozliwości aby utrzymać poczucie bezpieczeństwa z Opiece Zdrowotnej
+2

Guest

Cytuję Guest:
Problem tkwi w ministerstwie zdrowia. I tyle w temacie. Powodzenia po wyborach w ***!

Szpital finansuje samorząd :P ale lepiej jest palnąć głupotę.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.