Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Po wczorajszym osunięciu się ziemi na terenie budowy, nie ma już praktycznie śladu. Firma budująca centrum handlowe, pracowała całą noc, aby jak najszybciej naprawić szkody. Wyrwa została zasypana a prace na budowie trwają dalej zgodnie z harmonogramem.

Gorzej jest z przejezdnością ulicy 31-go stycznia. Kierowcy jadący od strony ul. Niepodległości nie napotykają już żadnych ograniczeń, natomiast jadąc z góry, od ulicy Szosa do Lipian, stoi zapora, która tamuje ruch na prawym pasie jezdni.

REKLAMA

Kierujący objeżdżają ją, aby zjechać do centrum miasta. Tworzą się tam korki i niebezpieczne sytuacje (jazda pod prąd). Jeżeli ulica jest już przejezdna, ktoś powinien widoczną na zdjęciach barierę usunąć. I będzie po kłopocie.

js

 

Aktualizacja godz. 12:50

Barierka została usunięta i ruch na ulicy 31 Stycznia odbywa się już normalnie. 

 

 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Kolejne centrum handlowe ... skoro jest zapora to awaria do końca nie jest do końca usunięta.
Ciekawe kto za te utrudnienia zapłaci? Za pracę służb powinien zapłacić inwestor c.h./wykonawca - to z ich powodu powstał ten problem


Nie sądzę że jestes wtajemniczony w to co dzieje się na bna budowie i kto był temu winny A wypowiadasz się tak jak bylbys co najmniej jej kierownikiem. Czyli kolejny komentarz pod tytułem "Nie znam się ale się wypowiem" gratuluję :)
+8

Guest

Pochodzę z Barlinka co kilkanaście tygodni jestem Tutaj i co widzę - ciągle ten sam nieład,bałagan budowlany na tej budowie. Nie wiem ? czy w Barlinku nie ma Inspektora BHP,BUDOWLANEGO , który ogarnąłby ten chaos.Budowa kompletnie nie ZABEZPIECZONA,GŁEBOKIE WYKOPY,O KROK DUŻE OSIEDLE MIESZKANIOWE,DZIECI IDĄCE DO SZKOŁY/PRZEDSZKOLA, BAWIĄCE SIĘ , CZY JAK DOJDZIE DO WIĘKSZEJ TRAGEDI , TO KTOŚ WTEDY PRZYJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY , WSZYSCY TO WIDZIMY A JESTEŚMY OBOJĘTNI!!!I nie chodzi mi tutaj czy to jest dom handlowy,czy domek jednorodzinny, CHODZI MI O BEZPIECZEŃSTWO .A PRZECHODZIMY OBOK TEGO OBOJĘTNIE.
+8

Guest

Czy ja dobrze widzę że instruktor jazdy nakazuje kursantowi łamanie przepisów? Czy to nauka poprawny jazdy zgodnie z przepisami i poszanowaniem innych użytkowników drogi czy już nauka drogowego cwaniactwa?
+1

Guest

Kolejne centrum handlowe ... skoro jest zapora to awaria do końca nie jest do końca usunięta.
Ciekawe kto za te utrudnienia zapłaci? Za pracę służb powinien zapłacić inwestor c.h./wykonawca - to z ich powodu powstał ten problem

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież