Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

28 września 2019 roku w ramach akcji BiegamBoLubię po raz trzeci w Barlinku odbyła się akcja pod nazwą "Pomagamy z Każdym Krokiem"- Sztafetowy Bieg Charytatywny pod patronatem PKO Banku Polskiego. Dla jednych treningowo dla innych zabawowo. Najważniejsze, że w szczytnym celu - pomagam dzieciom.

W tym roku do startu przystąpiło sześć sztafet pięcioosobowych (30 uczestników) oraz czteroosobowa drużyna dziecięca. Biegaliśmy 400-u metrowe okrążenia w czasie jednej godziny przekazując sobie nawzajem pałeczkę sztafetową. Uczestnicy pokonali od 6 do 9 okrążeń indywidualnie oraz od 32 do 44 drużynowo co dało w sumie miejscowości BARLINEK 261 okrążeń.

REKLAMA

Każdy uczestnik po zakończeniu rywalizacji w wyniku losowania otrzymał do wyboru pamiątkowy gadżet związany z biegiem, ufundowany przez organizatora biegu.

 

Obszerna relacja wraz z galerią na stronie bblbarlinek.

Bieg - cz. główna

Opublikowany przez BBL Barlinek Sobota, 28 września 2019

 

W ramach przypomnienia do zajęć grupy bbl można przystąpić w każdej chwili niezależnie od stopnia zaawansowania. Spotkania w każdy poniedziałek o godz. 19 00 - stadion miejski w Barlinku ul. Sportowa.

Trenerzy BBL Barlinek

Foto: Piotr Dzięcioł

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież