BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

W najbliższą sobotę o ligowe punkty powalczą piłkarze Centrum Rozwoju Sportu. Barlineccy piłkarze postarają się podtrzymać dobrą passę jaką mają od kilku tygodni. W tym sezonie jeszcze nie przegrali. W lidze zaliczyli pięć zwycięstw, oraz jeden remis i tracą do lidera Sępa Brzesko dwa punkty.

Równie dobrze radzą sobie w Pucharze Polski, gdzie są już w czwartej rundzie i czeka na nich rywal czwarto-ligowy Hutnik Szczecin. Ale zanim przyjdzie czas na potyczkę pucharową przed zawodnikami CRS-u mecz o ligowe punkty.

W ramach siódmej kolejki A klasy szczecińskiej nasi futboliści podejmować będą zespół Jedność Przewłoki. Nasz sobotni rywal, jak na razie zgromadził tylko trzy punkty i zaliczył jedno zwycięstwo, oraz pięć porażek. Piłkarze z Przewłok zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli.

REKLAMA

Pierwszy gwizdek sędziego 5 października (sobota) na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy!

jarbed

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.