niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie swoją działalność filia Wydziału Komunikacji myśliborskiego starostwa powiatowego. Mieścić się będzie na najwyższym piętrze Przychodni Zdrowia na ulicy Szpitalnej.

Jak nam powiedział starosta myśliborski Andrzej Potyra, w tech chwili pomieszczenia są wyposażane w sprzęt i meble. Konieczna jest wizyta osoby, która "odbierze" całą elektronikę wydziału i zostanie on otwarty.

REKLAMA

Przypomnijmy, że starostwo będzie pokrywało m.in. koszty zatrudnionych tam osób. Resztę rzeczy wzięła na siebie gmina Barlinek. Filia będzie pracowała na tych samych zasadach, co Wydział Komunikacji w Myśliborzu. Czyli załatwimy wszystko związane z pojazdami, bez konieczności jazdy do Myśliborza. Czynna będzie od godz. 7.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku.

js

 

barlinek

 

Przeczytaj także: 

 

 

 

Komentarze

Guest

Parkingi będą po co pisać jak się nie ma wiedzy, każdy mieszkaniec ma swojego radnego oraz każdy mieszkaniec ma możliwość oglądania transmisji z sesji rady miasta lub obejrzenia do poduszki (a nie fb insta, twit itp.) na sesji mówiono, że priorytetem jest parking przy przychodni na ulicy szpitalnej, spokojnie mieszkańcy wszystko ma swój czas, cierpliwości "nie od razu Kraków zbudowano"
+9

tomuniek

Fajnie, że będzie na miejscu ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie np. w WORDzie??? Wszyscy mieszkańcy zdają sobie sprawę z tego, jak trudno znaleźć miejsce parkingowe w okolicy przychodni/szpitala a teraz dojdą jeszcze interesanci Wydziału Komunikacji.
+7

Guest

bardzo nietrafiona lokalizacja wydziału komunikacji w Barlinku - brak miejsc parkingowych dla kierowców interesantów to tylko jeden z argumentów na nie dla tej lokalizacji
+19

Guest

W trakcie remontu jest budynek po ekonomiku. Dlaczego nie wykorzystano jednego pomieszczenia na filie wydzialu? Komunikacja w przychodni to jak cukiernia w sklepie mięsnym, podobnie jak obwodnica przez centrum osiedla. Dziwna lokalizacja....
+10

Guest

Wszelkie zmiany są motorem postępu ale naprawdę lepiej byłoby tam uruchomić nowoczesne gabinety Przychodni przyszpitalnej co wcale nie przeszkadza przeprowadzić tego po dokonanym remoncie.
+10

Guest

Zgadzam się w pełni z Panem P. ... zaczną się "jaja" z miejscami. Może wreszcie będzie większy nacisk dla rządzących aby zrobić parking dla szpitala i wk - może wchodzić kwestia miejsc dla mieszkańców osiedla.

***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież