Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1)

Niezachowanie ostrożności i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, były prawdopodobną przyczyną wypadku, który wydarzył się na DW 156 na odcinku Mostkowo – Wiewiórki.  Zdarzenie miało miejsce 5 października tuż przed godz. 13.00.

Kierujący samochodem osobowym Skoda Fabia, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak powiedział nam Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk, poszkodowany został pasażer auta, który z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Kierowcy samochodu nic się nie stało. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Mostkowo, jeden JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczynę wypadku, badać będą policjanci.

monikary

Foto: OSP Mostkowo

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.