BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)

08 października po godz. 14.30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do wypadku drogowego w miejscowości Dzikowo. Na 12 km drogi wojewódzkiej 156, jadąca od strony Barlinka w kierunku Lipian, kierująca pojazdem Mazda, na skrzyżowaniu do Rychnowa, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

Jak nam powiedział oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, ze wstępnych informacji wynika, iż prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

REKLAMA

Kierująca autem znajdowała się także pod wpływem alkoholu. W samochodzie znajdowały się dwie osoby. Kierująca i pasażer zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, trzy JRG Myślibórz, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny wypadku.

Mati 

 

barlinek

 

 

 

Komentarze

+11

Guest

to szczęście że nikogo ta pijana pani kierowca nie zabiła! policja powinna zabierać takich delikwentów do paki na 72 niech tam zaznają troszkę upokorzenia! może jedna z drugim nie wsiadałaby po pijaku do auta.
+9

Guest

Nie ma jak to "mądre" wypowiedzi tych, którzy nie mają zielonego pojęcia o procedurach działania straży i nie odróżniają straży zawodowej od ochotniczej.
-27

Guest

Komentarze pod takimi „artykułami” powinny być całkowicie wyłączone. Za każdym razem jak widzę komentarze ludzi, i sposób w jaki piszą pod tego typu wypadkami to aż mi się niedobrze robi. Szczególnie gdy osoba z wypadku zginie. Wgl osobiście uważam ze tego typu informacje powinny być bardziej filtrowane. A nie jak w wielu przypadkach autora ponosi wodza fantazji i pisze od rzeczy.
+39

Guest

Dysponowanie straży u nas to jest jakaś parodia.
Odległość z Rychnowa do Dzikowa - 3km, z Mostkowa- 4km, z Mysliborza -25 km. Po co tam Myślibórz skoro mamy OSP w Mostkowie i Rychnowie? To jest właśnie podbijanie statystyk na koszt podatników.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.