BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.0833333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.08 (12)

11 października przed godz. 11.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, otrzymali wezwanie do wypadku drogowego na DW156, ok. 1,5 km za Barlinkiem w kierunku Lipian. Jadący z Barlinka, kierujący samochodem osobowym VW Passat, z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była bardzo duża, bowiem auto rozpadło się na dwie części. Tył samochodu wylądował kilkanaście metrów dalej w polu. Kierowca również znajdował się poza pojazdem. Z informacji udzielonej nam przez oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, iż kierujący ze wstępnie rozpoznanymi ogólnymi potłuczeniami i obrażeniami ręki oraz nogi, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

REKLAMA

Na miejscu pracował jeden zastęp OSP Barlinek, trzy JRG Myślibórz, dwa radiowozy, karetka pogotowia i śmigłowiec LPR z bazy w Goleniowie. Droga na czas akcji ratowniczej była zablokowana, bowiem helikopter lądował na pasie ruchu. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku, badane będą przez policjantów.

js

Foto: Jacek Słomka

barlinek

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

barlinek