Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
barlinek

Andrzej Haegenbarth - foto-grafik, autor książek, artykułów i szkiców monograficznych o tematyce współczesnej. W swoim dorobku ma sześć wystaw indywidualnych (w tym jedną w Muzeum Regionalnym w Barlinku) oraz brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych.

22 października we foyer sali widowiskowej BOK, odbył się wernisaż „Przebudzenie 2”, na którym prezentowane były prace Andrzeja Haegenbartha. Wśród nich, można było dostrzec uwiecznione na fotografiach dwie jak powiedział artysta, Jego barlineckie muzy – Annę Adamiok i Jolantę Karasińską.

REKLAMA

Jednym z gości wernisażu, był przebywający od kilku dni w Barlineckim Ośrodku Kultury, wybitny polski artysta malarz i ceramik oraz podróżnik, Eugeniusz Molski. Tuż po otwarciu wystawy, wszystkich zgromadzonych zaproszono do kawiarni artystycznej BOK na wykład „Leonardo da Vinci 500 lat później”. Prelekcję poprowadził Andrzej Haegenbarth, który opowiadał o m.in. inspiracji Leonardem w swoich pracach. Spotkanie zorganizował Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

monikary

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież