BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (6)
barlinek

Pod takim hasłem już od 4 lat księgarnia „Empik” organizuje konkurs mający na celu wspieranie bibliotek szkolnych przekazując zwycięzcom nowiutkie książki (lista tytułów jest tworzona przez uczniów), popularyzując tym samym ideę czytelnictwa i zachęcając dzieci oraz młodzież do sięgnięcia po ciekawą literaturę.

W tym roku, po raz pierwszy nasza szkoła, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku, postanowiła przyłączyć się do tej zabawy i rywalizacji. A jest o co walczyć! Wygrana to pozyskanie dla naszej biblioteki 1000 książek!

REKLAMA

Tematem przewodnim tegorocznej pracy plastycznej, miała być scena z ulubionej książki. Pani Monika z biblioteki wraz z uczniami z klasy VI a oraz wychowawczynią Marzeną Olszewską, a także przy nieocenionej pomocy i talencie dziewczyn z kółka plastycznego prowadzonego przez Anię Stefańską, postanowiły zgłosić swoją pracę plastyczną w technice kolażu. W związku z tym, że uczniowie klasy VI są zapalonymi pasjonatami Harrego Pottera, wybór książki był oczywisty, a uzgodnienie tematyki pracy było demokratycznym wyborem. Wszyscy przednio bawiliśmy się wcielając w role uczniów i nauczycieli Hogwartu, co uwieczniliśmy na zdjęciu. A oto wynik naszych starań:

Kochani rodzice i mieszkańcy miasta, my zrobiliśmy co w naszej mocy wykonując i zgłaszając pracę plastyczną na konkurs, teraz wszystko w państwa rękach. Prosimy serdecznie o głosy  na nasz projekt  i możliwość wygrania książek. Dajmy dzieciakom szansę poznania pięknej krainy wyobraźni i rozwinięcie pasji czytelniczych.

Głosowanie jest możliwe poprzez aplikację mobilną „Empiku” (którą można pobrać na telefon) i trwa od 24 października do 28 listopada. Możecie Państwo głosować codziennie, a nawet ustawić sobie alert w aplikacji, który przypomni o codziennym oddaniu głosu. Poniżej zamieszczamy krótki schemat, który pomoże Państwu w zalogowaniu się w aplikacji. Głosy może oddać każdy z Was – mama, tata, siostra, brat, ciocia, sąsiadka i znajoma …

Serdecznie zachęcamy ODDANIA GŁOSU NA NASZĄ BIBLIOTEKĘ i LICZYMY NA PAŃSTWA!!!!

Gorąco pozdrawiam

Monika Jabłońska

 

barlinek

barlinek

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.