BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (5)
barlinek

Za kilka dni skończą się kłopoty osób z terenu miasta i gminy Barlinek, którzy mieli coś do załatwienia w myśliborskim Wydziale Komunikacji. W poniedziałek 4 listopada, otwarta zostanie filia Wydziału Komunikacji w Barlinku. Mieścić się będzie w budynku Przychodni Lekarskiej przy ulicy Szpitalnej 11.

W filii swoje miejsce znajdą pomieszczenia do obsługi interesantów, serwerownia i pomieszczenia archiwum. W budynku znajduje się winda, dlatego osoby niepełnosprawne nie powinny mieć trudności w dotarciu do Wydziały Komunikacji i załatwieniu swojej sprawy. Jak już kiedyś pisaliśmy, prace remontowe prowadzone były na koszt gminy. Powiat myśliborski będzie opłacał zatrudnione w filii osoby. Gmina pokrywać będzie koszty m.in. wody, ogrzewania, ścieków, elektryczności. Filia czynna będzie od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 15.00 z wyjątkiem czwartku, bowiem w ten dzień filia działać będzie nieco krócej, w godz. 7.00 – 11.00.

REKLAMA

Wraz z informacją o otwarciu Wydziału Komunikacji, chcielibyśmy poinformować Państwa o jeszcze jednej dość istotniej sprawie. Od 01 stycznia 2020 roku, zmienia się ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1990) ,wprowadzając kary finansowe za nieterminowe zgłaszanie zmian dotyczących m. in.: prawa własności pojazdów. Na zgłoszenie takiej zmiany mamy aż 30 dni. Termin ten jest nieprzekraczalny. Kary finansowe za niedotrzymanie terminu zgłoszenia jakiejkolwiek zmiany, oscylują w granicach od 200 do nawet 1000 zł. Do zmian zobowiązani są zarówno właściciele pojazdu, niebędącego nowym pojazdem, sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej (konieczna rejestracja na terenie RP we wspomnianym nieprzekraczalnym terminie 30 dni) jak i właściciele pojazdów zarejestrowanych na terenie RP (powiadomienie o nabyciu lub zbyciu pojazdu również w ciągu 30 dni).

js 

Komentarze

+1

Guest

Co się szanowni państwo nerwujecie? coś zrobili i jest, przecież w ostatnich Wyborach PO utworzyło partię -"Ratujmy Powiat" no to doją Gminę ile się da a ta Gmina się daje, inne mniej.A mieszkańcy tej Gminy będą płacić coraz większe podatki, Gmina będzie coraz bardziej zadłużona, przedsiębiorcy już uciekają do innych, coraz więcej szkolnych lokali zajmuje się na instytucje nie będące zadaniami gminnymi. Barlinek nie zostanie ani powiatem, ani województwem a tak gwałtownie chce ponosić ich przypisane im prawem wydatki. Brawo sos dla powiatu wypinać piersi na ordery.
-1

Guest

Super, bardzo dobry pomysł. Wreszcie handlarze będą musieli rejestrować auta A nie tylko , umowa od umowy. Powinno się jeszcze wprowadzić umowy kupna -sprzedaży wydawanych przez wydział komunikacji przy rejestracji nowo nabytego pojazdu aby umilić życie nieuczciwym handlarzom
-1

Guest

Nie dogodzisz...ludzie robią Wam przysługę, budują drogi, wydział komunikacji, tysiące sklepów, parki lokale, imprezy i cały czas źle.... szklanka jest do połowy pełna....cudowny pomysł!!!
+5

Guest

Bardzo dobry pomysł.
Tylko co z interesantami którzy pracują w godzinach 7:00 – 15:00.
Czy nie można by było chociaż jeden dzień w tygodniu zrobić np 10:00 – 17:00.
+4

Guest

Trochę się przyczepię ,ale jak już robili remont tych pomieszczeń to wypadało by wymienić te płytki na korytarzu z czasów komuny :o Ech.... może dożyję tych czasów kiedy przestaną robić lipę po łebkach aby szybko?;-)
-9

Guest

Cytuję Guest:
Dobry pomysł, mam dosyć ciągłego zasmradzania GT przez Czarnobyl- Hacon. Dziś 30.10.2019r godzina 10,30 całe moje mieszkanie wypełnione jest truciznami z Haconu: cyjanowodorem, benzopirenami formaldehydami i innymi rakotwoprczymi truciznami. Palenie listkow na działkach jest zabronione a gazowanie rakotwórczymi mutogennymi alergicznymi związkami ludności GT w Barlinku jak najbardziej dozwolone. Może to fakt, że truje nas niemiecka firma?

Wyrzuć meble z domu jeśli masz z płyty wiórowej tam jest też pełno formaldehydu i nikt jeszcze nie umarł od tego.Może masz jakieś poufne info czego inni nie wiedzą ?:D
+11

Guest

Dobry pomysł, mam dosyć ciągłego zasmradzania GT przez Czarnobyl- Hacon. Dziś 30.10.2019r godzina 10,30 całe moje mieszkanie wypełnione jest truciznami z Haconu: cyjanowodorem, benzopirenami formaldehydami i innymi rakotwoprczymi truciznami. Palenie listkow na działkach jest zabronione a gazowanie rakotwórczymi mutogennymi alergicznymi związkami ludności GT w Barlinku jak najbardziej dozwolone. Może to fakt, że truje nas niemiecka firma?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.