BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
barlinek

W trakcie kontroli drogowej, u kierującej samochodem osobowym kobiety, barlineccy policjanci ujawnili przy niej środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Nadto kierująca była pod wpływem substancji psychotropowej - amfetaminy. Teraz kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący samochodem osobowym, mężczyzna, którego do kontroli zatrzymali policjanci Komisariatu Policji z Barlinka. Kierującemu przedstawiono zarzuty. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

REKLAMA

Aktem oskarżenia zakończyło się wyrzucenie przez okno psa, z jednego z mieszkań na terenie gminy Barlinek. Sprawcą zajmie się teraz sąd. Psem zaopiekowało się OTOZ Animals.

js

 

CZYJE ROWERY?

Policjanci Komisariatu Policji w Barlinku poszukują właścicieli dwóch prezentowanych na zdjęciach rowerów, marki Delta i Kross. Rowery można odebrać z KP w Barlinku, ulica Ogrodowa 8. Tel. 95 747 12 05.

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Kiedy mnie serce pęka jak nie chcący nadepne psu na łape, a jakiś zwyrol wyrzuca psa przez okno...

cóż, dopóki człowiek człowieka krzywdzi... to co dopiero zwierzę. Nie skończy się to.

Ja też zawsze za łapę przepraszam :P
+42

Guest

Brawo POLICJA !!!!! , prosimy więcej kontroli kierowców , więcej testów na zażywanie narkotyków !!!! W Barlinku to jest plaga. Kierowcy z miasta Ćpają i Spożywają alkohol na terenach wiejskich, potem wyruszają na przejażdżki po Barlinku. ćpunom i pijakom za kółkiem , stanowcze NIE !!!!
Funkcjonariusze Policji, Powodzenia !!!!
+19

Guest

wyrzucenie psa przez okno to bardzo negatywne i karygodne zachowanie człowieka, całe szczęście, że zwierzęciem zaopiekowało się OTOZ Animals
***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.