Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
barlinek

W sobotę 26 października rozegrany został turniej Yonex Demo Days Cup. Była to trzecia odsłona turnieju, na którym można było przetestować najnowsze modele rakiet topowego producenta sprzętu tenisowego. Do tenisowych zmagań przystąpiło 24 zawodników i zawodniczek, którzy utworzyli 12 par. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, z których najlepsze pary zagrały mecz finałowy, a pary które uplasowały się na drugiej pozycji – mecz o trzecie miejsce.

Po zaciętych i pełnych emocji meczach, klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Przemysław Glapiak i Andrzej Pakosz
II miejsce – Marta Wiśniewska i Roman Bunda
III miejsce – Sebastian Witkowski i Damian Hyży
IV miejsce – Ksawery Wierzbicki i Jakub Garganisz

W Turnieju “Jednej Piłki”, który towarzyszył głównym zawodom zwyciężyła Zuzanna Maj.

REKLAMA

Po meczu finałowym organizatorzy rozlosowali wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich najnowszy model rakiety Yonex VCORE Galaxy Black o wartości ponad 900 PLN trafił w ręce Damiana Retzlaf. Natomiast oryginalną koszulkę Yonex’a z podpisem najlepszego polskiego tenisisty – Huberta Hurkacza wylosował jego brat – Mateusz Retzlaf. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom, a także szczęśliwcom podczas losowania.

Akademia Tenisa Barlinek
Szymon Bunda i Marta Wiśniewska

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież